Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 16. 8. 2012

Kompaktní skener Kodak ScanMate i940

s cloudovým řešením

Naplno využívat výhody cloudových služeb nejen na služebních cestách umožňuje uživateli nový výkonný přenosný skener Kodak ScanMate i940. Přístroj je vybaven funkcemi pro jednoduchou obsluhu a snadno a rychle převádí papírové dokumenty do digitálních souborů umožňujících rychlou distribuci a sdílení. Kombinace funkcí a rozměrů tohoto modelu představuje vhodné řešení pro všechny, kdo často cestují, pracují doma nebo vyžadují profesionální řešení v kompaktním balení.


ScanMate i940 je dodáván s řadou smart funkcí, které zjednodušují shromažďování, digitalizaci a nahrávání obsahu do návazných systémů, a umožňují tak jejich efektivnější ovládání. Skenují rychlostí až 20 stran za minutu s rozlišením až 600 DPI v barvě, odstínech šedi nebo černobíle. Velkokapacitní automatický podavač dokumentů zvládne širokou škálu médií od velikosti A4 až po vizitky a disponuje podavačem plastových karet. Mimo své pracoviště uživatelé jistě ocení možnost napájet skener kromě klasické zásuvky také pouze přes USB rozhraní. Ke snadné integraci přispívají i zpětně kompatibilní ovladače Twain a ISIS.

Uživatel může nahrávat naskenované dokumenty přímo do cloudu díky nově přidané konektivitě do programů a řešení jako jsou Evernote, Box.net, GoDocs a Microsoft SharePoint, a tak je okamžitě distribuovat k zákazníkům nebo kolegům. Funkce Kodak Smart Touch zjednodušuje celý proces skenování a distribuce do jednoho tlačítka. Smart Touch umožňuje uživatelům přesunout soubory, jako jsou JPEG, TIFF, Word i otevřené PDF přímo do e-mailu, Microsoft SharePointu nebo cloudových serverů, síťových úložišť a dalších softwarových aplikací.

Implementovaná technologie Kodak Perfect Page poskytuje integrované nástroje pro vylepšení obrazu k dosažení vysoce kvalitního naskenování s ostrým textem a jasnými barvami. Dokonce i obzvlášť barevně náročné a různorodé dokumenty lze skenovat bez nutnosti změn v nastavení skeneru. Obrázky z různých dokumentů procházejí úpravou a ošetřením řadou pokročilých funkcí a procesů včetně korekce sklonu, otočení obrazu, odstranění prázdné stránky, elektronické separace barev nebo automatické korekce jasu a kontrastu pro lepší čitelnost.

Doporučená cena skeneru Kodak ScanMate i940 je 10 700 Kč bez DPH (včetně softwaru Presto Business pro správu vizitek a 3letou NBD rozšířenou zárukou výměny zařízení).


 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.