Aktuality -> IT Business - 15. 6. 2012

KOMIX rozšiřuje svou působnost

na ukrajinský trh

Česká společnost KOMIX, zabývající se systémovou integrací a poskytováním ucelených řešení informačních systémů, se rozhodla rozšířit svou působnost také na rozvíjející se trh Ukrajiny a navázat tak na několik úspěšných projektů realizovaných pro zahraniční zákazníky. Založila proto česko-ukrajinskou společnost s názvem Integro Systems, která se stala výhradním dodavatelem IT řešení a služeb společnosti KOMIX na Ukrajině. KOMIX tak prostřednictvím společnosti Integro Systems poskytuje služby zaměřené na systémovou integraci, vývoj informačních systémů na klíč a implementaci manažerských informačních systémů, či řízení schvalovacích procesů.



 
  

- PR -

Paměti a disky v roce 2026 stále zdražují. Jak z toho ven?

Trh s počítačovými komponentami prochází turbulentním obdobím. Operační paměti stojí dvojnásobek oproti loňsku, úložiště následují stejný směr a odborníci předpovídají, že situace se nezlepší ještě několik let. Jestli i vy jste zameškali tu správnou dobu na upgrade či koupi nového počítače či notebooku, máte vůbec ještě šanci pořídit je za slušnou cenu?

  

- PR -

Automatizace, AI a DevOps: jak se mění každodenní práce IT týmů

Způsob, jakým dnes fungují IT týmy, se rychle mění. Tlak na rychlost dodávky, stabilitu systémů i bezpečnost vedou k tomu, že tradiční přístupy přestávají stačit. Místo ruční správy, izolovaných nástrojů a oddělených rolí se prosazuje automatizace, úzké propojení vývoje a provozu a stále častěji i zapojení umělé inteligence. Infrastructure as Code, AI asistenti i nové nástroje ukazují, jak zrychlit vývoj i provoz bez chaosu.