facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 27. 10. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Kingston uvádí na trh nové SSD disky pro PCIe 4.0

Kingston KC3000Společnost Kingston Digital před­sta­vi­la novou generaci SSD disků KC3000 pro stolní počítače a note­booky s rozhraním PCIe 4.0 NVMe M.2. Nové disky používají 3D TLC NAND paměti a řadič Phison E18. Díky němu a díky využití technologie NVMe PCIe 4 ×4 nabízí KC3000 rychlost čtení i zápisu až 7 000 MB/s při maximální kapacitě až 4096 GB.Standardní průmyslový formát M.2 2280 umožňuje instalovat KC3000 pro všech počítačů s příslušným rozhraním. Provedením upgradu systémového disku tak mohou uživatelé dosáhnout vyššího výkonu u náročných aplikací, jako je 3D renderování a tvorba obsahu v rozlišení 4K+. Pro zajištění stálého výkonu a dlouhé životnosti je KC3000 vybaven tenkým hliníkovým chladičem s grafenovou vrstvou, která rozvádí teplo a zabraňuje přehřívání disku při intenzivní pracovní zátěži.

KC3000 je zatím k dispozici v kapacitách 512, 1024, 2048 a 4096 GB.


 
  

- Inzerce -

Digitální bitva o zákazníky i zaměstnance

IT Systems 11/2021Pokud bychom měli z aktuálního vydání IT Systems vypíchnout hlavní témata, upozornili bychom především na články věnované digitalizaci personalistiky, integraci podnikových aplikací, využití IT ve zdravotnictví nebo na téma bankovní identity, na kterou se díváme jak z perspektivy možného komerčního využití, tak i z hlediska její architektury a technologií, na nichž je tato moderní forma autentizace postavena. Největší prostor ovšem dostal blok článků věnovaný automatizaci zákaznické péče.

  

- Inzerce -

Jaké NPM řešení doporučují analytici z EMA?

Hybridní model práce, který se zde objevil s větším využíváním "home office" tedy práce z domova, přinesl IT týmům řadu nových výzev. Ať už v oblasti zabezpečení nebo zajištění dostupnosti důležitých aplikací, a to bez ohledu na místo jejich použití. IT specialisté se dnes musí vypořádat nejen z různorodostí síťového vybavení a infrastruktury, ale také z obtížněji vymahatelnými bezpečnostními politikami.