facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 6. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Kerio Control na 3 měsíce zdarma pro podporu práce na dálku

KerioSpolečnost GFI Software nabízí nyní své řešení Kerio Control na 3 měsíce zcela zdarma, aby firmám a organizacím pomohla překlenout se přes aktuální složité období a zajistit co nejvyšší úroveň síťové bezpečnosti. Vytvořením VPN sítě s pomocí Kerio Control mohou vzdálení pracovníci pracovat ve firemní sítí stejně, jako kdyby se fyzicky nacházeli v kanceláři – včetně zabezpečeného přístupu k podnikovým datům a souborům.Kromě podpory virtuálních privátní sítí (VPN) poskytuje Kerio Control silnou ochranu firemních sítí před kybernetickými hrozbami také pomocí firewallu, antivirové a antimalwarové ochrany a filtrování webového připojení. Aktuální nabídka provozu zdarma se vztahuje na softwarovou verzi Kerio Control a platí do 30. 6. 2020.

„Mnoho firem se v aktuální bezprecedentní situaci musí spoléhat na zaměstnance pracující z domácích kanceláří, avšak nejsou zcela připraveny z pohledu bezpečnosti či takového rozsahu vzdáleného přístupu,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v ČR a na Slovensku. „Chceme těmto organizacím umožnit se rychle vyrovnat s novými okolnostmi a co nejdříve dosáhnut potřebné obchodní výkonnosti. Nastavení VPN sítě s Kerio Control zabere méně než 15 minut na straně IT administrátora a maximálně 2 minuty na straně vzdáleného pracovníka.“

Řešení Kerio Control nyní lze bez dodatečných nákladů také aktivovat v rámci licenčního programu GFI Unlimited, kde je lze kombinovat s dalšími aplikacemi jako např.

  • GFI MailEssentials s až 5 antivirovými jádry a preventivní ochranou proti malwaru v emailech, který by práci z domu mohl znemožnit;
  • GFI Archiver ke snížení zátěže mailserveru, uvolnění místa a prevence ztráty dat;

Kerio Control VPN Client

Informace o nabídce včetně možnosti bezplatného stažení Kerio Control na tři měsíce jsou dostupné na https://www.zebra.cz/proc-potrebuji-vpn-virtualni-privatni-sit/.

Zaregistrovat na webinář o Kerio Control určený pro zájemce z ČR a Slovenska je možné na této webové stránce: https://crossover.zoom.us/webinar/register/8715852277662/WN_VszEz14US9ylP6Nv66YaiQ.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.