facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 25. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Kateřina Trčalová nově řídí marketing systémů HELIOS

Kateřina TrčalováManagement firmy Asseco Solutions posílila Kateřina Trčalová, která se stala novou šéfkou marketingového oddělení. Kateřina působí v Asseco Solutions již od roku 2006 (s přestávkou na rodičovskou dovolenou) a pracovala zde postupně na několika pozicích v oblasti marketingu. Díky svým úspěchům na předchozích pozicích byla na počátku letošního roku pověřena řízením marketingu systémů HELIOS.Kateřina je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulty managementu a ekonomiky (FaME), magisterský program Podniková ekonomika. Toto široké oborové zaměření jí umožnilo seznámit se s řadou disciplín a získané znalosti pak uplatnila na různých pozicích Asseco Solutions (dříve LCS International).

„Je mi ctí pracovat pro lídra na trhu podnikových informačních systémů,“ říká Kateřina Trčalová. „Společnost Asseco Solutions pro mě znamená srdcovou záležitost a její firemní kulturu vnímám jako unikátní. Být vedoucí marketingu je velká výzva a těší mě, že mohu přímo ovlivňovat komunikaci značky HELIOS a nadále hodlám pokračovat v budování jejího mediálního obrazu. Mým cílem je přispět k tomu, aby byl HELIOS i nadále nejznámějším a nejúspěšnějším brandem mezi ERP systémy.“

Kateřina Trčalová je vdaná a má dva syny. Svůj volný čas nejraději tráví společně s rodinou - v přírodě, na výletech, při sportu. Ve velké oblibě mají i kulturu, jako divadlo, výstavy, hudbu či filmy, které pro Kateřinu po její náročné práci představují skvělý relax. Mezi její další záliby patří výtvarné kurzy, jóga a vinylové desky.


 
  

- Inzerce -

JELÍNEK interiér roste bezpečně s Kerio Control a Kerio Connect

JELÍNEK interiérJELÍNEK interiér je přední výrobní společností, která dodává kom­plet­ní vybavení interiérů včetně nábytku, schodišť, zábradlí, dveří, podlah, obkladů a dalších interiérový ch prvků. Vše vyrábí a kompletně montuje po celé ČR a SR. Zaměřuje se jak na standardní konfekční vý robu, tak na unikátní zákaznické návrhy ve spolupráci s bytovými architekty a designéry.

  

- Inzerce -

Jak BI a controlling pomůže zlepšit výkon výrobní společnosti

Běžná praxe ve výrobním pod­ni­ku: Obchodní ředitel hodnotí výkonnost týmu, rentabilitu zákazníků a produktů. Výrobní ředitel hlídá efektivitu vytížení zdrojů a správnost kalkulací. Ředitel nákupu a logistiky sleduje zajištění materiálem a kvalitu dodavatelů. Finanční ředitel zajišťuje financování a analyzuje hospodářský výsledek.