Aktuality -> IT společnost - 7. 12. 2012

Kateřina Plačková rozšiřuje tým společnosti Lenovo

Společnost Lenovo má od začátku prosince novou posilu. Na pozici SMB Sales Representative nastupuje Kateřina Plačková, která bude zodpovídat za rozvoj obchodních aktivit v prodejním kanálu zaměřeném na SMB obchodní partnery. V pozici SMB Sales Representative bude mít na starost zejména prodej produktové řady ThinkPad a ThinkCentre. Kateřina přichází ze společnosti AT Computers, ve které nejprve pracovala jako Sales representative a poté zastávala funkci Product Manager, kde se starala o přípravu a implementaci nákupních, prodejních a marketingových strategií. Kateřina vystudovala Přírodovědeckou fakultu na Ostravské univerzitě v Ostravě. K jejím koníčkům patří jízda na kole, lyžování, spinning a četba.



 
  

- PR -

Jak dostat výrobu pod kontrolu aneb realistické plánování v praxi

Registrujte se na odborný workshop, který vám udělá jasno v tom, jak efektivně řídit kapacity a termíny ve výrobě, jak snížit rozpracovanou výrobu, jak reagovat rychle na neočekávané změny, jak simulovat plány a rozvrhy… Setkejte se s experty na plánování a rozvrhování výroby s dlouholetou praxí. Zástupce výrobní firmy se s vámi podělí o praktické zkušenosti s plánováním a rozvrhováním v APS.

  

- PR -

Predikce vývoje datových center v roce 2026

Datová centra se v roce 2025 dostala do středu zájmu, především díky neutuchající poptávce po výpočetním výkonu. V dalších letech se přitom bude měnit jak náš pohled na datová centra, tak jejich fungování. Následující trendy naznačují, jak bude tato transformace v roce 2026 vypadat v praxi.