facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 27. 9. 2011

KARAT obhájil status MS Gold Certified Partner

Společnost KARAT Software i v letošním roce potvrdila vysoký standard svých služeb a produktů a získala důležitou certifikaci společnosti Microsoft, která jí zajišťuje oprávnění používat status „Microsoft Partner - Gold Independent Software Vendor (ISV)“. Získání kompetence ISV je založeno zejména na dlouhodobém poskytování služeb na vysoké úrovni. Jejich kvalita je přitom potvrzena ochotou zákazníků poskytovat oficiální reference o vzájemné spolupráci. Kompetence ISV tak potvrzuje nejen vysokou technologickou úroveň informačního systému KARAT a jeho kompatibilitu s technologiemi společnosti Microsoft, ale hlavně kvalitu poskytovaných služeb.

 
  

- Inzerce -

Online tržiště merXu pro B2B obchodování úspěšně roste

Tisícovky zákazníků, statisíce produktů a během pár měsíců další expanze


Václav LiškaOnline obchodní platforma merXu pro B2B obchodování má za sebou prvních několik měsíců fungování. Vznikla v reakci na trendy a potřeby daného trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku, konkrétně v rámci střední Evropy a Pobaltí.

  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.