System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 19. 7. 2011

KARAT Konference 2011

Ve čtvrtek 23. 6. 2011 proběhlo v kongresovém centru hotelu Holiday Inn Brno tradiční setkání uživatelů informačního systému KARAT - KARAT Konference 2011. Hlavním cílem konference byla prezentace nové verze informačního systému a také směru, kterým se bude vývoj KARATu v nadcházejících letech ubírat. Na konferenci bylo mimo jiné prezentováno sdílení a správa dokumentů v informačním systému KARAT, inventura majetku s využitím čárových kódů, modul Interní agendy - řešení docházky, evidence úkolů, svěřených prostředků, cestovních příkazů, knihy jízd a napojení na webový portál. K dalším prezentacím pak patřil Warehouse Management Systém, plánování logistiky rozvozů a závozů, otevřené možnosti práce se zakázkami a strategický směr vývoje IS KARAT - plánovaná změna technologií a prostředí na .NET. 
Sophos
  

- Inzerce -

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

Josef PrůšaInovátor na poli 3D tisku nemůže pandemické období označit za krizové. Naopak. Neví, co dřív. „Odhadli jsme včas vážnost situace, vytvořili si dostatečné zásoby a ještě víc posílili naši samostatnost. Digitalizace je toho všeho přirozenou součástí. Jedeme v ní už od začátku,“ říká Josef Průša, čerstvý držitel titulu Podnikatel roku v anketě Ernst & Young.

  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.