facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 10. 3. 2008

KAKTUS hlásí 30% nárůst obratu

Společnost KAKTUS Software ohlásila 30% nárůst tržeb za rok 2007 v porovnání s předchozím rokem, přičemž vloni dosáhla celkového obratu 24 milionů Kč v oblasti služeb. O dynamickém rozvoji společnosti svědčí také nárůst počtu pracovníků o jednu třetinu. Na základě aktuálního vývoje poptávky po sofistikovaných softwarových řešeních v oblastech financí, státní správy či logistiky očekává společnost v letošním roce další růst, a to minimálně ve stejném rozsahu jako v loňském roce.



 
  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.

  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.