facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 29. 7. 2021 - Zdeněk Gric

Jindřich Kadeřávek se stal CEO společnosti Element Logic Czech Republic

Novou českou pobočku Element Logic Czech Republic povede Jindřich Kadeřávek, který má již bohaté zkušenosti s realizací stěženích strategických projektů. Ve své pozici se bude soustředit na upevnění pozice společnosti na českém trhu a na zavádění plně automatizovaných skladových řešení.Po roce působení jako Sales Manager v Element Logic v Německu přesídlil Jindřich Kadeřávek do Prahy jako CEO nové české pobočky. Předtím přes dva roky působil jako místopředseda představenstva PNS a. s. Má bohaté zkušenosti s e-commerce a s vedením týmů. Specializuje se na realizace strategických projektů a akvizic společností

„Mým cílem je vybudovat v Čechách z Element Logic firmu se silným technickým a servisním zázemím, které budou moci klienti Element Logic využívat v plném rozsahu s minimální reakční dobou. Do konce roku plánujeme do našeho týmu přivítat 20 nových kolegů a kolegyň,“ uvádí Kadeřávek s tím, že nyní se bude zaměřovat především na obchodní aktivity v rámci regionu. První AutoStore řešení se bude zavádět již toto září ve společnosti Continental v Brandýse nad Labem.


 
  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.

  

- Inzerce -

Jak řídit úspěšný e-shop? Freshlabels spoléhá na ERP systém Vario

Freshlabels je pojem na trhu e-commerce. Obchod (nejen) s módou, který klade důraz na udržitelnost a nabídku „čerstvých značek“. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zvládají řízení složité firemní agendy, která je roztříštěná do skladu, kamenných prodejen, centrály a samotného e-shopu?