facebook
Aktuality -> Hardware - 14. 9. 2017 11:20

Ještě větší pevné disky WD Gold pro velká data

WD GoldSpolečnost Western Digital, která na sebe v posledních dnech upoutala pozornost především akvizicí divize firmy Toshiba na výrobu čipů, oznámila také další novinku ve svém portfoliu pevných disků. Rozšiřuje totiž svoji produktovou řadu pevných disků WD Gold o model s kapacitou 12 TB. Řada WD Gold s vysokou spolehlivostí, která je vyjádřena i prodlouženou zárukou, je určena pro provoz náročných podnikových a cloudových aplikací včetně segmentu Big Data.


Soutěž - reproduktory Trust

Pevné disky WD Gold jsou navrženy pro velké pracovní zatížení a provoz v náročném prostředí serverů. Spolehlivost disků WD Gold je mezi disky Western Digital jedna z nevyšších a dosahuje hodnot 2,5 milionů hodin MTBF. Disky využívají technologii HelioSeal, která díky použitému héliu napomáhá snížit vnitřní tření v disku a jeho zahřívání.

Na nové pevné disky WD Gold 12 TB (WD121KRYZ) je poskytována pětiletá omezená záruka.


 
POINT.X
  

- Inzerce -

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

IT SystemsZačátek nového roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě všech IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.

  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.