Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 16. 8. 2012

Ján Gajdoš se stal novým ředitelem Dassault Systèmes pro ČR

gajdos_dassault.jpgSpolečnost Dassault Systèmes jmenovala novým ředitelem pro Českou republiku Jána Gajdoše. Manažer s bohatými obchodními i technickými zkušenostmi bude zodpovídat za přímý prodej a péči o významné zákazníky firmy. Na nově vzniklé pozici má na starosti i aktivity evropské softwarové dvojky v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. O jmenování informovala společnos ve své tiskové zprávě.

„Hlavní výzvou pro Dassault Systèmes na českém trhu je navázat na naše předcházející úspěchy v oblasti 3D CAD systémů. V souladu s novou firemní strategií, kterou v Česku představíme 23. října na pražském 3D Experience Foru, jsme přesvědčeni, že naše aplikace mají co nabídnout nejen automobilovému, leteckému a strojírenského průmyslu, ale také dalším oblastem jako je finanční sektor, telekomunikace, státní správa nebo výzkum a vývoj,“ uvedl Ján Gajdoš.

Ján Gajdoš vystudoval technickou kybernetiku na Slovenské vysoké škole technické v Bratislavě a postgraduální studium teoretické informatiky na Univerzitě Komenského. Po studiích pracoval jako programátor a po odborné stáži v USA vedl tým složitých průmyslových PLM projektů ve společnosti CSA EBO v Trnavě. Mnoho manažerských zkušeností v oblasti řízení životního cyklu výrobků (PLM) získal ve společnosti IBM na Slovensku a v Dubaji s působností pro střední a východní Evropu a Blízký východ. Přechodně působil také ve firmách Slovak Telekom a Oracle. Do společnosti Dassault Systèmes nastoupil Gajdoš v červnu 2012.

foto: Ján Gajdoš, archiv Dassault Systèmes

 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.