facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 2. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Jacob Ringler povede českou pobočku společnosti Vendavo

Jacob RinglerSpolečnost Vendavo, která vyvíjí řešení pro správu a optimalizaci cen, jmenovala Jacoba Ringlera šéfem vývoje a zároveň ředite­lem svého českého zastoupení. Ve své roli bude zodpovědný za řízení vývojo­vých týmů, které vedle České republiky sídlí i ve Švédsku a Ameri­ce, kde je hlavní sídlo společnosti.Společnost Vendavo sídlí v Denveru a zastoupení má v České republice, UK, Indii a Švédsku. Jacob Ringler je rodák z kanadského Vancouveru, ale už delší dobu působí v Praze, kde vybudoval a vedl úspěšné R&D centrum firmy Pure Storage. Předtím působil i jako ředitel společnosti SAP Concur pro ČR a šéf globálního mobilního vývoje. Kromě toho v průběhu posledních více než 15 let zastával i další vedoucí a konzultační role.

Ve své nové roli se Jacob Ringler bude věnovat kromě vedení místního zastoupení firmy i mentoringu, koučování, náboru talentů, profesnímu rozvoji inženýrů i řízení inovací.


 
  

- Inzerce -

Neuvážené kliknutí může ohrozit celou firmu

VodafoneJedno neuvážené kliknutí myší může stát firmu velké peníze nebo ji dokonce položit. Řeč je o kyberú­to­cích, jejichž počet rok od roku narůstá. Hackeři přitom sází zejmé­na na laxnost malých a středních firem v oblasti zabezpečení.

  

- Inzerce -

Specializace účetních bude směřovat ke znalosti a správě umělé inteligence

Každé jaro je to stejné. Daňová přiznání zviditelní úlohu a práci účetních. Obor sledující stav, tok a výsledky ekonomické činnosti ale nespí ani po zbytek roku. Tomáš Loukota, výkonný ředitel společnosti Seyfor, má přehled o účetních systémech. A možná vidí i do budoucnosti.