facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 2. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Jacob Ringler povede českou pobočku společnosti Vendavo

Jacob RinglerSpolečnost Vendavo, která vyvíjí řešení pro správu a optimalizaci cen, jmenovala Jacoba Ringlera šéfem vývoje a zároveň ředite­lem svého českého zastoupení. Ve své roli bude zodpovědný za řízení vývojo­vých týmů, které vedle České republiky sídlí i ve Švédsku a Ameri­ce, kde je hlavní sídlo společnosti.Společnost Vendavo sídlí v Denveru a zastoupení má v České republice, UK, Indii a Švédsku. Jacob Ringler je rodák z kanadského Vancouveru, ale už delší dobu působí v Praze, kde vybudoval a vedl úspěšné R&D centrum firmy Pure Storage. Předtím působil i jako ředitel společnosti SAP Concur pro ČR a šéf globálního mobilního vývoje. Kromě toho v průběhu posledních více než 15 let zastával i další vedoucí a konzultační role.

Ve své nové roli se Jacob Ringler bude věnovat kromě vedení místního zastoupení firmy i mentoringu, koučování, náboru talentů, profesnímu rozvoji inženýrů i řízení inovací.


 
  

- PR -

Množství nástrojů nahradilo jediné cloudové řešení

DPD SK nyní kompletně řídí finance v SAP S/4HANA


DPDSpolečnost DPD SK je první slovenskou firmou, která úspěšně dokončila přechod na SAP S/4HANA Cloud. Ačkoli ještě nedávno na Slovensku patřila k těm menším lokálním pobočkám, nejen díky pandemii covidu-19 zaznamenala skokový růst.

  

- PR -

Videokonference jako naživo

Nová kamera od Logitechu nabízí AI, udržitelný design i vzdálenou správu zařízení z cloudu


Flexibilita se stala ve firmách jedním z hlavních trendů: zvyšuje produktivitu i spokojenost zaměstnanců, láká nové talenty a podporuje konkurenceschopnost. Aby však „pružné“ a hybridní týmy fungovaly skutečně efektivně, potřebují správné IT vybavení.