facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 5. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

IT Security Workshop bude letos ONLINE

ITSW14. ročník IT Security Workshopu přináší unikátní ONLINE platformu pro diskusi aktuálních témat nejenom z oblasti IT bezpečnosti. Akce bude probíhat ve dnech od 26. do 28. května, tradičním pořadatelem je agentura Exponet.Program celé konference odstartuje svým příspěvkem Aleš Špidla, prezident Českého institutu manažerů informační bezpečnosti. Věnovat se bude tématu 5G sítí, které nahlédne paradigmatem kybernetické bezpečnosti.

Oblast kybernetické bezpečnosti neopustí ani příspěvky navazujících řečníků. Prostřednictvím případové studie se seznámíme s řešením konkrétního bezpečnostního incidentu finanční instituce ve východní Evropě, nahlédneme společně do světa kryptovirů a naučíme se ransomware zastavit ještě dříve, než se na našich systémech spustí.

Zajímá vás, jak hlídat svoje data, když ani nevíte kdo k nim má přístup? Je vaše webkamera bezpečnostní hrozba? Jak může hackerský útok ovlivnit naše životy a jaký je přesah bezpečnostních incidentů do reality? I na tyto otázky letošní IT Security Workshop nabídne odpovědi.

Nad tím, zda se lze aktivně bránit kybernetickým útokům či zda lze analýzu rizik považovat za klíč k určení toho, kde leží hlavní hrozby a zranitelnosti, popřemýšlí přednášející během druhého dne konference.

Odborný pohled a právní přesah z oblasti IT bezpečnosti nabídne přednáška věnující se právním rizikům a povinnostem při řízení dodavatelů, jež jsou často v moderních organizacích klíčovým zdrojem bezpečnostního rizika.

Řeč přijde i na to, jak mohou firmy bez dodatečných nákladů rozšířit portfolio řešení, které používají či zda je reálné pro firmu výběrem a implementací nejvhodnějšího řešení získat přehled nad všemi mobilními zařízeními, eliminovat únik citlivých firemních dat a spravovat všechna zařízení snadno z jedné administrátorské konzole.

Program obou konferenčních dnů zakončí losování návštěvnické ankety. Hlavními cenami jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Watch a dvě kamery pro online streaming.

Lákavým benefitem, který účastníkům konference nabídne společnost Hillstone Networks, jsou unikátní promoakce na koupi zařízení Hillstone Networks při obdržení plné licence BDL (AV, IPS, URL, SandBox, IP reputaci, Botnet C&C kontrolu, QoS a App detekci) na rok zdarma a instalaci řešení Hillstone CloudHive, jenž poskytuje mikrosegmentaci pro zabezpečení každého virtuálního počítače (VM) ve VMware cloudu.

Podrobný program a registrace na https://itsw.konference.cz/


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -