facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Ireneusz Kubies bude řídit rozvoj partnerské sítě Inforu v regionu CEE

Ireneusz KubiesSpolečnost Infor oznámila, že na pozici Alliance Director pro region CEE byl nově jmenován Ireneusz Kubies. Ve své pozici bude řídit a rozvíjet partnerství s aliančními partnery společnosti Infor v regionu s důrazem na rozvoj cloudových nabídek Infor postavených na platformě Amazon Web Services (AWS).Ireneusz Kubies pochází z Polska, ale studoval a nyní žije v Praze. Hovoří česky, slovensky, polsky, anglicky a rusky. Součástí týmu Infor CEE se sídlem v Praze je už od roku 2014, kdy nastoupil jako regionální Channel and Direct Sales Manager. Dnes je zodpovědný za rozvoj regionálních aliančních strategií a řízení vztahů s partnery z řad systémových integrátorů, technologickými či konzultačními partnery v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku a Srbsku.

Před svým nástupem do společnosti Infor strávil 4 roky v Hewlett-Packard jako Account Executive pro střední a východní Evropu a předtím v ICZ jako Product Management Manager. Vystudoval Fakultu strojní na Českém vysokém učení technickém (ČVUT) v Praze, obor automatizované systémy řízení.


 
  

- Inzerce -

Jak řídit úspěšný e-shop? Freshlabels spoléhá na ERP systém Vario

Freshlabels je pojem na trhu e-commerce. Obchod (nejen) s módou, který klade důraz na udržitelnost a nabídku „čerstvých značek“. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zvládají řízení složité firemní agendy, která je roztříštěná do skladu, kamenných prodejen, centrály a samotného e-shopu?

  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.