facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 15. 11. 2012

INVEA-TECH představuje monitorovací sondy FlowMon

Společnost INVEA-TECH uvedla na trh nové vysoce výkonné monitorovací sondy FlowMon pro sledování provozu na nejvytíženějších počítačových sítích. FlowMon sondy jsou zařízení pro monitorování provozu počítačových sítí na bázi technologie monitorování datových toků (NetFlow/IPFIX). Tato technologie poskytuje detailní přehled o dění v počítačové síti a poskytuje klíčové informace pro řešení problémů, správu, optimalizaci, ale také zvýšení bezpečnosti sítě. Portfolio FlowMon sond bylo rozšířeno o vysoce výkonný čtyřicetigigabitový model a o nové verze hardwarově-akcelerovaných sond, které pracují na plné rychlosti desetigigabitové linky.Nově uvedená FlowMon sonda se čtyřmi desetigigabitovými monitorovacími porty umožňuje zpracovávat více než 20 milionů paketů za sekundu, díky čemuž je vhodná pro monitorování velmi vytížených desetigigabitových linek. Přepracované verze hardwarově-akcelerovaných sond s jedním či dvěma desetigigabitovými monitorovacími porty nabízí vysoký výkon v podobě zpracování paketů na rychlosti linky.

 

FlowMon je kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, které je založeno na technologii sledování IP toků (NetFlow/IPFIX/sFlow) a analýze chování sítě (NBA – Network Behavior Analysis). Řešení poskytuje detailní přehled o dění v sítí a díky tomu umožňuje zvýšení bezpečnosti sítě, monitorování síťového provozu v reálném čase, detekci vnitřních i vnějších útoků, efektivní dohledání a řešení incidentů v síti a mnohé další. Jedná se o přirozené doplňující rozšíření stávajících platforem firewallů a IDS/IPS tam, kde je bezpečnost dat na prvním místě. Řešení je dostupné ve formě zařízení či virtuálních zařízení pro VMware.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -