Aktuality -> Komunikace a sítě - 14. 9. 2005

Intelek mění logo

Intelek.jpgSpolečnost Intelek oznámila změnu svého loga. Nové logo vyjadřuje soustředění firmy na komplexní služby pro zákazníky a poskytování podpory ve třech hlavních oblastech: dodávce řešení od předních světových výrobců, technické podpoře a poradenství, výrobě a vývoji vlastních systémů. Od svého vzniku v roce 1993 se firma vyprofilovala ze specializovaného velkoobchodu s komponentami pro počítačové sítě na Value Added Distributora s dobrou obchodní, technickou a finanční základnou.

Intelek se řadí s obratem přes 300 milionů Kč mezi největší distributory síťových řešení na českém trhu. Prostřednictvím svých partnerů dodává na trh pokročilá řešení pro správu fyzické vrstvy sítě a systémy na bázi technologie WiMAX. Nové logo bude postupně začleněno do všech firemních materiálů a bude součástí identity Inteleku na výstavě INVEX 2005 v Brně.

 
  

- PR -

3Dfindit – chytré vyhledávání 3D modelů

a sestav pro moderní firmy


Máte v databázi tisíce 3D dílů a stále dokola řešíte problém, že potřebný díl nemůžete najít? Vznikají vám duplicitní soubory, které komplikují práci i správu dat? Právě na tyto výzvy reaguje 3Dfindit – pokročilý systém pro vyhledávání 3D dat na základě geometrické podobnosti a dalších inteligentních filtrů. Tato platforma, vyvíjená společností CADENAS, pomáhá konstruktérům, inženýrům i nákupčím rychle najít správné 3D CAD modely, čímž výrazně šetří čas, snižuje náklady a zvyšuje efektivitu firemních procesů.

  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme.