Aktuality -> IT společnost - 17. 5. 2006

Integrace BGS Distribution Czech do LEVI International

Společnost LEVI International oznamuje začlenění společnosti BGS Distribution Czech do své struktury. Do konce května 2006 bude postupně docházet k integraci společnosti BGS Distribution Czech do společnosti LEVI International. Od 1. 6. 2006 LEVI International převezme všechny aktivity, závazky i pohledávky BGS Distribution Czech a bude zodpovědná za distribuci a reklamace produktů. K tomuto kroku vede především snaha o zlepšení dostupnosti a komplexnosti sortimentu pro zákazníky a sjednocení obchodní politiky firem skupiny BGS LEVI na českém trhu.

 
  

- PR -

Digitální služby veřejné správy:

Jednotný design pro snazší orientaci občanů


V dnešní digitální době jsou portály občana klíčovým nástrojem pro jednoduchou a bezpečnou komunikaci s úřady. Jedním z nejpoužívanějších mezi českými organizacemi je Portál občana od společnosti Gordic, který je od počátku vyvíjen v souladu se standardy digitálních služeb české veřejné správy. Nyní se Portál občana přizpůsobuje nejnovější verzi design systému gov.cz, čímž se jeho prostředí ještě více sjednocuje s centrálními portály a weby ministerstev. Občanům tak nabízí větší komfort a srozumitelnost při každodenním využívání.

  

- PR -

Phoenix a BENU lékárny sjednotily komunikaci s více než 430 pobočkami díky ALVAO

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., provozující síť lékáren BENU, potřebovala zjednodušit a sjednotit komunikaci mezi centrálou a lékárnami. Implementací ALVAO Service Desk a Asset Management získala přehledné řešení pro správu požadavků i majetku, které přineslo rychlejší komunikaci, vyšší efektivitu a lepší podporu napříč celou organizací.