facebook
Aktuality -> IT Business - 28. 3. 2014 8:30

Infor rozšířil partnerství s S&T

na oblast dodávek řešení Infor M3

partnership.jpgInfor oznámil uzavření partnerství se společností S&T na českém a slovenském trhu v oblasti dodávek řešení Infor M3. Jedná se o rozšíření partnerství mezi oběma firmami, S&T CZ je dlouhodobým partnerem Infor v oblasti řešení Infor MAX+.

Společnost S&T CZ nyní zajišťuje veškeré aktivity týkající se řešení Infor M3, včetně dodávek řešení Infor M3, poradenství, podpory a dalších služeb. „Nové partnerství se společností Infor na řešení Infor M3 nám umožní rozšířit nabídku ERP řešení na českém trhu,“ řekl Miroslav Bečka, obchodní ředitel S&T CZ.

Infor M3 je sada aplikací zaměřených na výrobní podniky, které potřebují spravovat fyzický majetek a zásoby. K jeho zákazníkům patří v České republice například Elektrizace železnic Praha, Faurecia, Kovolit, OTK Group, OLMA, Okula Nýrsko, Sandvik a řada dalších.

 
  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.

  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.