facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 28. 3. 2014

Infor rozšířil partnerství s S&T

na oblast dodávek řešení Infor M3

partnership.jpgInfor oznámil uzavření partnerství se společností S&T na českém a slovenském trhu v oblasti dodávek řešení Infor M3. Jedná se o rozšíření partnerství mezi oběma firmami, S&T CZ je dlouhodobým partnerem Infor v oblasti řešení Infor MAX+.
Altair - konference

Společnost S&T CZ nyní zajišťuje veškeré aktivity týkající se řešení Infor M3, včetně dodávek řešení Infor M3, poradenství, podpory a dalších služeb. „Nové partnerství se společností Infor na řešení Infor M3 nám umožní rozšířit nabídku ERP řešení na českém trhu,“ řekl Miroslav Bečka, obchodní ředitel S&T CZ.

Infor M3 je sada aplikací zaměřených na výrobní podniky, které potřebují spravovat fyzický majetek a zásoby. K jeho zákazníkům patří v České republice například Elektrizace železnic Praha, Faurecia, Kovolit, OTK Group, OLMA, Okula Nýrsko, Sandvik a řada dalších.

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.