facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 17. 10. 2011

Infor oznámil změny ve vedení

Infor_Kevin_Samuelson150.jpgSpolečnost Infor v pátek jmenovala Kevina Samuelsona finančním ředitelem (CFO) a Pam Murphy provozní ředitelkou (COO). Oba se ujímají svých nových rolí s okamžitou platností. Kevin Samuelson střídá dosavadního CFO, kterým byl Raj Rajaji odcházející do penze. Infor o tom v pátek informoval ve své tiskové zprávě. Samuelson byl dosud zodpovědný za akviziční a integrační oblast společnosti. Murphy byla povýšena z pozice provozní senior veceprezidentky.

Kevin Samuelson byl jako lídr akvizičního a integračního týmu klíčovou postavou při budování portfolia produktů Infor a samotné společnosti Infor jako důležitého hráče mezi poskytovateli ERP řešení. Za svého působení ve společnosti od roku 2002 finalizoval více než 40 strategických akvizic. Byl zodpovědný za transakce v celkové výši 5 miliard dolarů a přispěl k růstu ročního obratu společnosti ze 40 milionů na 2 miliardy dolarů.

Před nástupem do společnosti Infor zastával vedoucí pozice ve firmách Robertson Stephens a Bank of America Securities. Je držitelem bakalářského titulu z kalifornské univerzity v Berkeley.

Pam Murphy se ke společnosti Infor připojila v prosinci 2010 jako provozní senior viceprezidentka a pomohla dosáhnout dvouciferných růstů ve třech čtvrtletích po sobě. Jako provozní ředitelka rozšíří své dosavadní zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů a právních záležitostí. Pam Murphy strávila 11 předchozích let ve společnosti Oracle, kde působila v celé řadě provozních a finančních pozic. Předtím pracovala pro Andersen Consulting a Arthur Andersen. Své obchodní a účetní vzdělání získala na irské University of Cork a je nositelkou titulu Fellow of the Institute of Chartered Accountants.

„Mám radost, že mohu povýšit dva manažery, kteří velkým dílem přispěli k úspěchu Infor a kteří do svých nových rolí přinášejí své velké zkušenosti, know-how a hluboké porozumění našemu podnikání a odvětví,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel (CEO) společnosti Infor. „Rovněž chci poděkovat Raji za jeho služby a skvělou práci, kterou vykonal pro Infor. Přejeme mu všichni vše dobré a zasloužený odpočinek.“

 
  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.

  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.