Aktuality -> IT společnost - 5. 3. 2010

Infor jmenoval country manažera pro ČR

Společnost Infor oznámila, že jmenovala Petra Felknera country manažerem svého českého zastoupení. Petr Felkner bude zodpovědný za implementaci obchodní strategie a rozvoj společnosti Infor na českém trhu, jak v tradičních zákaznických segmentech, tak v rámci expanze do nových segmentů. Petr Felkner má dlouholeté a hluboké zkušenosti z oblasti informačních technologií a speciálně v sektoru podnikového softwaru, kde působil přes 20 let. Před svým příchodem do společnosti Infor pracoval ve firmě YMS Germany, jako Business Development Director zodpovědný za obchodní rozvoj v Německu. Předtím působil v YMS Czech Republic (původně GCWare) a v GCWare jako obchodní ředitel. Jeho pracovní zkušenosti rovněž zahrnují pozici manažera softwarové divize IBM ČR a generálního ředitele Intentia CZ, bývalého švédského dodavatele ERP systémů. Petr Felkner vystudoval Institute of Electrotechnics v německém Ilmenau, fakultu technické kybernetiky a automatizace se zaměřením na technologii systémů a expertní systémy. Hovoří plynně anglicky a německy, dobře rusky.



 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.