Aktuality -> Komunikace a sítě - 11. 1. 2012

IGNUM navyšuje parametry virtuálních serverů

Společnost IGNUM vylepšuje parametry všech variant virtuálních dedikovaných serverů ve své nabídce. Varianta Student nabídne dvojnásobek operační paměti (2 GB) a 30 GB prostoru pro data (dříve 20 GB), alternativa Standard navyšuje operační paměť na 3 GB (dříve 2 GB) a diskový prostor ze 40 GB na 60 GB a nejvyšší varianta Expert zdvojnásobuje kapacitu operační paměti na 6 GB a zvětšuje diskový prostor na 100 GB (dříve 60 GB). Současní zákazníci mohou s žádostí o navýšení parametrů jejich serverů kontaktovat technickou podporu IGNUM, výše měsíčních poplatků přitom zůstává zachována.



Všechny virtuální dedikované servery IGNUM nabízejí připojení k internetu rychlostí 1 Gb/s bez omezení přenosu dat, aktualizace operačního systému bez restartu a vzdálené ovládání pomocí VDS panelu (online restart ad.). Servery mohou mít předinstalovaný operační systém Linux (Debian 5.0 Lenny nebo Debian 6.0Squeeze), volitelně lze předinstalovat rovněž MS Windows Server 2008 Datacenter R2. Pro provoz virtuálních dedikovaných serverů využívá IGNUM technologii Microsoft Hyper-V.

 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.