GFI
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 27. 9. 2017

IFS posiluje postavení na trhu akvizicemi

IFS, mpl systemsSpolečnost IFS, která je dodavatelem různých typů podnikových informačních systémů, oznámila dokončení akvizice dvou britských společností mplsystems Ltd. a Field Service Management Ltd. Posiluje tak v oblasti IT řešení pro kontaktní centra a řízení pracovníků v terénu. Klíčové produkty obou společností plánuje IFS úzce integrovat do svého portfolia podnikových aplikací.„Tyto dvě akvizice ještě více upevní naši pozici v sektoru řízení služeb. Nyní máme nejucelenější a nejpropojenější nabídku řízení služeb na trhu.“ řekl k akvizicím Fredrik vom Hofe, viceprezident skupiny pro rozvoj podnikání ve společnosti IFS.

Společnost Field Service Management, která působí především ve Spojeném království, je specialistou na implementaci řešení pro řízení služeb v terénu. Její tým odborných konzultantů přes řízení služeb se připojí k provozu společnosti IFS ve Spojeném království a podpoří její růst v tomto regionu. Obě společnosti spolu v minulosti již spolupracovaly, když se společnost Field Service Management účastnila při největších implementacích IFS v oblasti řízení služeb ve Spojeném království.

Druhá pohlcená společnost mplsystems, která má rovněž sídlo ve Spojeném království, vyvíjí a implementuje softwarové řešení pro kontaktní centra. Ve výzkumu Magic Quadrant společnosti Gartner byla označena za „vizionáře“ pro západní Evropu zásluhou své koncepce kontaktního centra jako služby a jako významný hráč vyplňující mezery na trhu díky svému CRM centru pro zapojení zákazníků.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -