Aktuality -> IT společnost - 10. 10. 2016

IDC má nového Country Managera pro Českou republiku a Slovensko

Do společnosti IDC v Praze k 1. září nastoupil Petr Říha jako nový Country Manager pro Českou republiku a Slovensko. Petr je velmi dobře obeznámen s odvětvím ICT z perspektivy poskytovatele IT řešení, uživatele i organizace veřejné správy. Vybudoval si rozsáhlou síť kontaktů a vztahů a má bohaté zkušenosti s řízením, poradenstvím, prodejem, rozvojem obchodu a marketingem. Petr přichází do IDC ze společnosti Avaya, kde téměř 3,5 roku pracoval jako Channel Account Manager pro ČR a SR. Předtím zastával různé vyšší manažerské pozice na Ministerstvu vnitra ČR (agenda elektronizace veřejné správy) a ve společnosti Microsoft (poradenství a marketing). Petr bude řídit obchodní aktivity IDC v České republice a na Slovensku se zvláštním důrazem na prodej a rozvoj obchodu v klíčových oblastech naší činnosti. V souladu se strategií IDC ve střední a východní Evropě se zaměří na consulting, výzkum a vybrané prioritní konference. Zvláštní pozornost bude věnovat dalšímu rozvoji nové služby pro IT odborníky IT Executive Program (IEP).



Petr přebírá vedení country management role od Dalibora Šidla, kterému se (spolu s jeho týmem) podařilo během uplynulých 2 a ¾ roku významně posílit pozici IDC v ČR a SR. Dalibor se bude nadále věnovat své roli obchodního ředitele ve střední a východní Evropě, Rakousku a Izraeli, které se ujal v dubnu 2016.


 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.