facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 21. 4. 2006

ICZ získala certifikaci Cisco Silver Partner

icz_cisco_616.jpgSpolečnost ICZ převzala prestižní certifikát stříbrného partnerství od společnosti Cisco Systems. Stala se tak čtvrtou firmou v České republice, která v současné době splnila přísná kritéria pro jeho získání. Pro ICZ neznamená jen ocenění kvalit a odborných znalostí jejích zaměstnanců, ale i vyšší úroveň podpory ze strany Cisco Systems. Vedle prestižního označení Silver certifikovaný partner získává ICZ lepší přístup k produktům a službám společnosti Cisco, vyšší úroveň technické podpory, možnost on-line školení nebo intenzivnější obchodní a marketingovou podporu. ICZ se na certifikaci připravovala 5 měsíců. Počátkem roku pak absolvovala certifikační audit, který byl úspěšně završen na konci ledna.

 
  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.

  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.