facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 3. 2014

IBM spouští model průběžného financování cloudových úložišť

IBM se snaží oslovit zákazníky novým prodejním modelem svých úložných systémů, které nově nabízí na principu průběžného financování („pay-as-you-go“) bez nutnosti vysokých pořizovacích nákladů. Nový program IBM Advanced System Placement umožňuje zakoupit úložné systémy IBM XIV za zlomek ceny při instalaci a zaplatit je až po reálném zapojení do provozu a využití jejich kapacity.
Altair - konference

Teprve až úložný systém dosáhne předem stanovené hranice kapacity, je klientovi vyúčtována cena. V tu chvíli je klientovi také dodána další jednotka za pouhý jeden dolar. Tento cyklus poté pokračuje – klient doplatí celkovou částku za následující systémy až ve chvíli, kdy dosáhne stanovené hranice, a zároveň s tím dostane za jeden dolar další systém, jehož plnou cenu zaplatí opět až po využití jeho kapacity.

Prostřednictvím programu IBM Global Financing je k dispozici i úvěrová verze programu Advanced System Placement. Při této variantě podepíší klienti, kteří splní příslušené podmínky, smlouvu o pronájmu hardwaru a půjčce na software na 36 měsíců. Každý pronájem a půjčka podléhá předchozímu schválení ze strany IBM-GF.

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.