facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 10. 10. 2012

Huawei Ascend G600 přichází na český trh

Společnost Huawei uvede v listopadu na český trh nový smartphone HUAWEI Ascend G600. Telefon využívá operační systém Android 4.0 ICS, má 8megapixelový fotoaparát s BSI snímačem, autofokusem (AF) a dva reproduktory s DTS prostorovým zvukem. Velký 4,5placový LCD IPS HD displej s rozlišením 960x540 pixelů nabízí ostrý a jasný obraz. Displej je před nechtěným poškozením chráněný odolným sklem Corning Gorilla Glass. Srdcem telefonu Huawei Ascend G600 je dvoujádrový procesor pracující na frekvenci 1,2 GHz. O energii se stará 1930mAh lithium polymerová baterie s dlouhou výdrží. Telefon se kompletně nabije za čtyři hodiny, spustí se za 5 sekund a díky úsporné technologii Huawei, která řídí a optimalizuje spotřebu energie, vydrží v pohotovostním režimu více než 15 dnů.HUAWEI Ascend G600 umožňuje lepší konektivitu a sdílení souborů přes Wi-Fi Direct, Bluetooth a DLNA. Operační paměť o kapacitě 768 MB a interní 4 GB lze rozšířit až na 32 GB pomocí paměťových karet MicroUSB 2.0 a Micro-SD.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -