facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 3. 3. 2006

HP zdvojnásobuje rychlost digitálního tisku

Indigo_5000_609.jpgSpolečnost HP oznámila uvedení zdokonaleného tiskového stroje HP Indigo press 5000, který dosahuje rychlosti jednobarevného tisku o 100 % vyšší (1/0) – 16.000 výtisků za hodinu nebo 272 stran za minutu než předchozí model. Tiskový stroj pro tisk v sedmi barvách je vybaven novými softwarovými i hardwarovými prvky. Je optimalizován pro rychlý a efektivní tisk manuálů, nejrůznějších datových sestav, transakčních dokumentů a dalších materiálů s vysokým objemem tisku v jedné barvě.

Poskytovatelé tiskových služeb nyní mohou využít flexibility tiskového stroje pro tisk více typů tiskových úloh a nemusí vytvářet či zavádět nové workflow pro občasný jednobarevný tisk. Mezi nové funkce a prvky patří technologie HP Professional PANTONE, aktualizovaný provozní software a nátiskový zásobník s vyšší kapacitou. Rozšíření je k dispozici u všech nových strojů HP Indigo press 5000. Majitelé stávajících strojů HP Indigo press 5000 s platnou servisní smlouvou mohou využít možnosti bezplatné aktualizace.

 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.