- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
HP jmenuje nové ředitele divizí PSG a IPG
Společnost HP oznámila jmenování Eriky Lindauerové novou ředitelkou divize Imaging and Printing Group (IPG) pro ČR a SR s platností od 1. září. Současně byl jmenován i nový ředitel divize Personal System Group (PSG) pro ČR a SR, Milan Futák, s platností od 1. listopadu 2008. Ke změnám na manažerských pozicích dochází na základě rozhodnutí evropského vedení HP o společném přístupu k českému a slovenskému trhu. HP na oba trhy, vzhledem k jejich podobnosti, uplatňuje shodný obchodní model, a tímto krokem chce maximalizovat synergické efekty vedení IPG a PSG v ČR a SR. Přímým nadřízeným Eriky Lindaureové bude Kevin Kearney, viceprezident
divize IPG pro region CEE (Střední a východní Evropa). Erika
Lindaureová pracuje ve společnosti HP od roku 1997, kdy nastoupila na
pozici HardCopy Market Development Manager v HP Slovakia.
Od roku 2002 působila jako ředitelka divize IPG pro Slovenskou republiku. Před rokem 1997 pracovala na obchodní pozici v distribuční společnosti CHS Slovakia. Erika Lindauerová je absolventkou Přírodovědecké fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Je vdaná a má jedno dítě.


Milan Futák bude reportovat Antoine Maurymu, viceprezidentu divize PSG pro region CEE. Milan Futák pracuje v HP od roku 2000 (tehdy ještě ve společnosti Compaq). Zastával pozice Key Account Manager a PSG Sales Manager. Od roku 2004 je na pozici ředitele divize PSG pro Slovensko. Před rokem 2000 pracoval v různých manažerských pozicích. Milan Futák je absolventem Národohospodářské fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě. Je ženatý a má 2 děti.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |