- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (79)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
HP jmenovala generálního ředitele

Společnost HP oznámila jmenování Jana Kameníčka novým generálním ředitelem a ředitelem divize Technology Solutions Group (TSG) pro ČR s platností od 1. srpna 2008. Jan Kameníček bude zodpovědný Herbertu Rastbichlerovi, viceprezidentovi a generálnímu řediteli divize TSG pro střední a východní Evropu (CEE). Svou pozici zaujímá po Milanu Prypoňovi, který odchází k 1. srpnu 2008 na vlastní žádost ze zdravotních důvodů. Hlavní prioritou pro Jana Kameníčka bude strategické řízení HP v České republice a především pokračování růstu společnosti s cílem udržet vysokou úroveň spokojenosti zákazníků. Jako ředitel divize TSG v České republice bude řídit skupiny Enterprise Storage and Server (podnikové storage a servery), Software a Services (služby a outsourcing) včetně prodeje a marketingu pro podnikové zákazníky a státní správu. Před jmenováním generálním ředitelem a ředitelem divize TSG zastával Jan Kameníček pozici ředitele skupiny HP Services pro Českou republiku.

Jan Kameníček zahájil svoji profesní kariéru v roce 1991 jako servisní inženýr ve společnosti Digital Equipment a od této chvíle se pohyboval především v oblasti služeb. Obecně Jan Kameníček přináší 23 let zkušeností v IT průmyslu, z čehož 11 let působil ve vrcholovém managementu společností Digital Equipment, Compaq a HP. Jan Kameníček v roce 1983 úspěšně absolvoval ČVUT Praha, fakultu elektrotechniky. Je ženatý a má 3 děti.
Formulář pro přidání akce
| 13.3. | CONTROLLING A BI PRAKTICKY - Manažerská výsledovka |








