facebook
Aktuality -> Hardware - 18. 11. 2019 13:48

Honeywell rozšiřuje nabídku čteček pro přístupové a docházkové systémy

HoneywellSpolečnost Honeywell uvedla nový model zařízení pro řízení přístupu OmniAssure Touch a rozšiřuje tak svoji produktovou řadu přístupových čteček OmniAssure. Jak už název čtečky OmniAssure Touch napovídá, namísto přikládání karty či telefonu probíhá autorizace pouhým dotykem prstu, což urychluje vstup do uzavřené oblasti. Novinka navíc přináší vylepšené zabezpečení proti klonování pověřovacích údajů a manipulaci se čtečkou a podle výrobce také zjednodušuje práci operátora při nasazování pověřovacích údajů.OmniAssure Touch chrání uživatele před útoky klonováním pověřovacích údajů pomocí technologie kompatibilní s protokolem OSDP Secure Channel Protocol (SCP) a nejnovějšími šifrovacími standardy DESFire EV2. Nové čtečky tak vymazávají data šifrování a certifikátů při detekování jakékoli manipulace se zařízením. Nové čtečky jsou navíc dostupné s kapacitní dotykovou klávesnicí pro případné dvoufaktorové ověření.Pro konfiguraci zařízení OmniAssure Touch se využívá aplikace Honeywell Utility, která umožňuje obsluze konfigurovat čtečky přímo na místě jejich nasazení, což usnadňuje a zrychluje instalaci a konfiguraci. Novinka nabízí také možnost konfigurovat nastavení čtečky v terénu prostřednictvím mobilní aplikace.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Mobilní aplikace osvobozuje údržbáře od administrativy

SynergitPodnikové informační systémy už nejsou pouze doménou kanceláří, pronikají do výrobních hal a do terénu. Za to mohou chytré telefony, které neslouží pouze pro telefonování a zábavu, ale i jako inteligentní terminál s aplikací napojenou na podnikové databáze.

  

- Inzerce -

Operativní plánování zdrojů v IS KARAT

KARATStále častěji se v řadě odvětví setkáváme s projektovým způsobem řízení činností pracovníků. Obecně bývají projekty členěny do etap složených z jednotlivých požadavků na činnosti, které je potřeba v čase vykonat tak, aby byla řádně dokončena celá etapa, potažmo projekt.