facebook
Aktuality -> Hardware - 18. 11. 2019 13:48

Honeywell rozšiřuje nabídku čteček pro přístupové a docházkové systémy

HoneywellSpolečnost Honeywell uvedla nový model zařízení pro řízení přístupu OmniAssure Touch a rozšiřuje tak svoji produktovou řadu přístupových čteček OmniAssure. Jak už název čtečky OmniAssure Touch napovídá, namísto přikládání karty či telefonu probíhá autorizace pouhým dotykem prstu, což urychluje vstup do uzavřené oblasti. Novinka navíc přináší vylepšené zabezpečení proti klonování pověřovacích údajů a manipulaci se čtečkou a podle výrobce také zjednodušuje práci operátora při nasazování pověřovacích údajů.OmniAssure Touch chrání uživatele před útoky klonováním pověřovacích údajů pomocí technologie kompatibilní s protokolem OSDP Secure Channel Protocol (SCP) a nejnovějšími šifrovacími standardy DESFire EV2. Nové čtečky tak vymazávají data šifrování a certifikátů při detekování jakékoli manipulace se zařízením. Nové čtečky jsou navíc dostupné s kapacitní dotykovou klávesnicí pro případné dvoufaktorové ověření.Pro konfiguraci zařízení OmniAssure Touch se využívá aplikace Honeywell Utility, která umožňuje obsluze konfigurovat čtečky přímo na místě jejich nasazení, což usnadňuje a zrychluje instalaci a konfiguraci. Novinka nabízí také možnost konfigurovat nastavení čtečky v terénu prostřednictvím mobilní aplikace.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Od zámečnictví až po „Hypertechnologie“ – inspirativní příběh Agrostroje

CiscoAGROSTROJ Pelhřimov byl založen v roce 1896, tedy v pozdější fázi průmyslové revoluce. Zámečník Jan Matějka si tehdy otevřel dílnu a začal vyrábět drobnou zemědělskou techniku. Dnes vyrábí AGROSTROJ Pelhřimov zemědělské stroje pod vlastní značkou a věnuje se také kooperační výrobě pro světové značky.

  

- Inzerce -

CRM, DMS a docházkové systémy, ITIL 4 a firewally

Obsahu aktuálního vydání IT Systems dominují témata CRM a DMS, což jsou zkratky, se kterými se v oblasti podnikového IT setkáváme již mnoho let, ale přesto bychom jim stále měli věnovat pozornost. Rozhodně se totiž nejedná o vyřešenou a uzavřenou záležitost, protože nové technologie přináší také nové možnosti, a to jak do oblasti řízení vztahů se zákazníky, tak i do oblasti správy dokumentů, jejich digitalizace a řízení oběhu v rámci workflow, protože až s ním dostává DMS skutečný smysl.