facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 12. 5. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Hlavními tématy konference AID 2020 byla bezpečnost a digitální kancelář

AID 2020Vzhledem k podmínkám globální pandemie a příslušným vládním opatřením proběhla letošní konference ALVAO Inspiration Day online. Několik stovek účastníků si poslechlo živý stream z Velké Británie, Čech i Moravy.

Konferenci odstartovala keynote Philipa Hearsuma z Axelos. V ní představil hlavní koncepty nové publikace v rámci knihovny ITIL: High Velocity IT.

Na něj navázal Petr Vitouch z Alvao a Marek Mitáček z TDS Brno přednáškou o bezpečném IT. Přednáška u posluchačů získala velmi pozitivní ohlas, mimo jiné i díky formě, kdy prezentující kombinovali teorii s praktickými příklady z implementace ISO 27001.

Odpolední část živého streamu sestávala ze tří přednášek. V prvních dvou hlavní vývojáři představili novinky v ALVAO Service Desk a ALVAO Asset Management. Celou konferenci ukončil Jiří Sláma demonstrací širokých možností digitální kanceláře a praktickými ukázkami nasazení ALVAO v prostředí Microsoft 365.
„Byli jsme mile překvapeni, jak velký zájem online konference vyvolala. Přesto se těšíme, až se příští rok zase potkáme naživo," zhodnotil AID 2020 ředitel konference Aleš Studený.Konference měla příznivý ohlas také u diváků: „Perfektní, výživné, svižné a přitom srozumitelné,“ ohodnotila online provedení Naděžda Lapáčková z Generálního finančního ředitelství.

Záznam konference je možné přehrát zde. 
  

- Inzerce -

GFI Unlimited Network Security

Vícevrstvé zabezpečení sítě


Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

Helios
- inzerce -