- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (80)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Hitachi pokračuje v inovacích storage systémů
Společnost Hitachi Data Systems uvedla Hitachi Universal Storage Platform V. Jde o zcela novou platformu pro poskytování inteligentních storage slueb, která dosahuje maximálního výkonu 3.5 mil. vstupně-výstupních operací IOPS za vteřinu. Je přitom vybavena virtualizační vrstvou nové generace pro propojení heterogenních zařízení ve velkém měřítku a architektonickými inovacemi, které podstatně zvyují výkonnost virtualizovaných storage portů pro externí storage. Hitachi také oznámila první pouití 4Gb/s FSW (Fibre Channel Switch) páteře ve storage platformě pro velké podniky.

Hitachi Universal Storage Platform V umoňuje vytvořit synergické vazby mezi irokým spektrem storage systémů pro velké, střední i malé podniky. Poskytuje sjednocené a pokročilé storage sluby, které zahrnují vícedimenzionální virtualizaci, přidělování, vytváření oddílů (partitioning) a replikaci. Díky svému enginu masivně paralelní, kříově přepínané architektuře čtvrté generace, zcela nové megakálovatelné Hitachi Universal Star Network V poskytuje Universal Storage Platform V výkon 3,5 mil. IOPS, co je o 75 a 500 % více ne ostatní podnikové storage systémy na trhu a podstatné 40% zvýení oproti stávající verzi Hitachi Universal Storage Platform.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce











