Aktuality -> Komunikace a sítě - 24. 9. 2012

GTS rozšiřuje svou cloudovou nabídku

spuštěním vylepšené verze virtuálního hostingu

Skupina GTS Central Europe (GTS) představila GTS Virtual Hosting, novou vylepšenou řadu produktů založených na cloudu. Tato nová verze nabízí efektivnější cenové modely a celou řadu nových funkcí. Mezi ně patří například zdroje na vyžádání, které jsou rychle dostupné díky samoobslužným on-line nástrojům pro vytváření nebo pozastavení zařízení s pomocí několika málo kliknutí, a fakturace založené na hodinovém využití.



Firmy si teď mohou vybrat ze dvou dostupných cenových modelů. S novým cenovým modelem zaplatí zákazník pouze za ten computingový zdroj, který skutečně využije. Toto je perfektní řešení pro vývojáře aplikací, pro rychlou tvorbu testovacího prostředí, pro sezónní aplikace či pro jakýkoli start-up, kdy vývojář není schopen přesně odhadnout jeho budoucí zatížení. Správa portálu umožňuje rychlejší zvyšování a snižování zdrojů a placení za prostředky na základě hodinového využití.

 

Druhý model, model fixních cen, nabízí předem danou řadu zdrojů, které mohou být velmi snadno přesouvány z jednoho zařízení na druhé, zatímco zákazník dostává stále tu nejnižší možnou cenu za jednotku. Tato možnost je naprosto ideální pro fixní prostředí.

 

Mezi novinky patří: 

  • samoobslužný on-line nástroj nabízející správu virtuální zdrojů – zákazníci si mohou sami vytvořit, aktualizovat a pozastavit zařízení, a to pomocí jen několika málo kliknutí, díky čemuž jsou veškeré prostředky na vyžádání velmi rychle dostupné, 
  • vylepšené on-line monitorování výkonu, 
  • 20 GB profesionálního zálohovacího řešení, které je poskytováno zdarma.

 

Služba GTS Virtual Hosting je dostupná zákazníkům napříč celým regionem střední a východní Evropy ve dvou verzích. Virtual Private Server je základní předdefinovaný server, zatímco Virtual Hosting Environment je pokročilé řešení pro komplexní IT systémy jako jsou CRM, ERP, databáze či dočasná prostředí na vyžádání.


 
  

- PR -

Aby AI ve firmách uspěla, musí stát na pevných datových základech

Digitalizace výrobních podniků už dávno není jen otázkou automatizace jednotlivých procesů. Stále více firem si uvědomuje, že skutečná konkurenční výhoda vzniká teprve tehdy, když dokážou propojit výrobní technologie, informační systémy, data a lidské rozhodování do jednoho funkčního celku. Významná část aktuálního vydání IT Systems je proto věnována moderním přístupům k řízení výroby.

  

- PR -

ZoKB vám neřekne, že jste pod útokem, Progress Flowmon ano

Nový zákon o kybernetické bezpečnosti (ZoKB), který vychází z evropské směrnice NIS2, přináší pro řadu organizací nové povinnosti v oblasti řízení kybernetických rizik. Aktualizují bezpečnostní politiky, nastavují procesy řízení rizik, posilují ochranu kritických systémů a připravují se na nové regulatorní povinnosti. Přesto existuje skutečnost, o které se v souvislosti s ZoKB mluví překvapivě málo. Firma může splňovat všechny požadavky nového zákona o kybernetické bezpečnosti, a přesto neodhalit laterální pohyb útočníka, zneužití privilegovaného účtu nebo probíhající exfiltraci dat.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
   červen - 2026   
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
6789101112
RSS kanál