Aktuality -> IT Business - 3. 7. 2006

GTS Novera završí integraci operátorů

Český celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera završí k 1. červenci integraci bývalých společností GTS Novera Contact, GTS Novera Next a GTS Novera Tel pod jedinou obchodní firmu GTS NOVERA a.s. K uvedenému datu dojde v důsledku fúze sloučením k zániku společností GTS Novera Contact, GTS Novera Next a GTS Novera Tel (dříve pod obchodními názvy Contactel, NEXTRA Czech Republic a Telenor Networks), které budou zrušeny bez likvidace a budou vymazány z obchodního rejstříku.

Jejich nástupnickou společností se stane GTS NOVERA, která tak vstoupí do všech práv a povinností vyplývajících ze závazkových vztahů zanikajících společností. Zároveň dochází ke změně sídla společnosti GTS NOVERA na adresu Přemyslovská 2845/43, administrativní centrum Luxemburg Plaza, 130 00 Praha 3.

 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

ERP jako nervový systém moderní výroby:

Strategická výhoda pro průmyslové podniky


V dnešním průmyslovém prostředí už ERP systém dávno není jen nástrojem pro evidenci dat. Pro výrobní firmy se stává klíčovým prvkem řízení, který přímo ovlivňuje jejich schopnost reagovat na změny, plánovat výrobu a dlouhodobě růst. S rostoucí komplexitou dodavatelských řetězců, tlakem na efektivitu a zkracováním dodacích lhůt se jeho role dále posiluje.