Aktuality -> Komunikace a sítě - 11. 9. 2012

GTS navyšuje rychlosti u VDSL

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) představil inovovanou nabídku pro nové zákazníky svého internetového připojení GTS internet DSL. Dosavadní dva rychlostní profily realizované technologií VDSL jsou nyní nahrazeny dvěma novými o rychlostech až 20 Mbit/s a až 40 Mbit/s, a to bez navýšení cenových tarifů. Navýšení na nové rychlosti se týká i stávajících zákazníků s původními profily, kde se změna uskuteční v průběhu měsíce září.



GTS dále připravila speciální akční nabídku pro zákazníky, kteří si internet objednají v balíčku s telefonní linkou. V rámci služby GTS duo může nyní zákazník získat pevnou linku s internetem až 40Mbit/s již od 1Kč/měsíc, a to na neomezenou dobu.

 
  

- PR -

Digitalizace výroby díky IS KARAT

a transformace společnosti ZASTROVA


Akciová společnost ZASTROVA sídlí ve městě Spišská Stará Ves, které se nachází v severní části Slovenska, v regionu Zamagurie, přímo u hranice s Polskem, obklopeném národními parky Pieniny a Tatry. Region je známý kombinací přírodního bohatství a průmyslové tradice, zároveň představuje pokojné a ekologicky čisté prostředí vhodné pro stabilní podnikání.

  

- PR -

Budoucnost práce s dokumenty

Konica Minolta, tradiční hráč na poli tiskových technologií, se v posledních letech úspěšně transformoval v poskytovatele komplexních IT služeb. Zaměřuje se zejména na vývoj inovativních řešení, která propojují svět tisku s digitálním prostředím. Jedním z klíčových směrů výzkumu a vývoje (R&D) společnosti je implementace umělé inteligence (AI) do administrativních procesů. Tato technologie umožňuje rychlejší zpracování a porozumění práce s dokumenty, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.