facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 19. 12. 2011

GTS Czech rozšířila partnerství s VMware

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) rozšířil v prosinci své partnerství se společností VMware. GTS nyní doplnila nedávno získané partnerství Service Provider stupně Professional, zaměřené na poskytování služeb, o partnerství z rodiny dodávek řešení, a to VMware Solution Provider, opět stupně Professional. Získané personální ocenění a partnerské úrovně v obou oblastech podpoří budování hybridních systémů, které umožní využívat vCloud služeb GTS ve spojení s privátním virtuálním prostředím vybudovaným u zákazníka.> 
  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -