Aktuality -> IT společnost - 12. 9. 2007

GRISOFT otevřel centrum technické podpory

Společnost GRISOFT otevřela v hlavním městě Bulharska nové centrum profesionální technické podpory. Zaměstnává zde 40 odborníků a spolu s hlavním pracovištěm v Brně tak nyní pečuje celosvětově o uživatele komerčních produktů se značkou AVG celkem 125 specialistů. V blízké době by mělo kontaktní centrum v Sofii personálně posílit až o polovinu. Tým centra profesionální technické podpory vyřizuje v nepřetržitém provozu měsíčně více než 50.000 e-mailových a zhruba 4000 telefonických dotazů s průměrnou dobou reakce do dvou hodin. Část lidí se věnuje rovněž testování nových produktů firmy. Z kontaktního centra v Sofii poskytuje společnost zatím e-mailovou technickou podporu a do měsíce ji hodlá rozšířit do některých zemí i o podporu telefonickou.

 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.