facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 17. 1. 2018

Gopas pořádá v Brně konferenci G2B•TechEd

Počítačová škola Gopas připravila konferenci G2B•TechEd, která proběhne ve dnech 29. a 30. ledna v Brně. Konference G2B•TechEd je určená zejména programátory, IT profesionály, databázové a bezpečnostní specialisty. Tematicky se zaměří na nejnovější trendy a novinky z oblasti (nejen) produktů Microsoft, mnoho zajímavého bude připraveno i o zpracování velkých objemů dat, jejich vizualizaci, nebo IT bezpečnosti. Přednášky, kterých bude celkem 22, poběží po dva dny souběžně ve dvou tematicky oddělených sálech.Jaká konkrétní témata budou na programu?

Raspberry games: William Ischanoe

Miniaturní počítač Raspberry Pi velikosti poloviny kreditky za 150 kaček tady existuje už dlouhou dobu a většina z nás má za to, že se jedná o geekovskou hračku. Ta ale klidně může solidně rozbourat bezpečnost organizace. Součástí přednášky bude i pár hacking tipů – včetně vysvětlení principů jejich fungování – které mohou pomoct rozhýbat bezpečnost firemního prostředí správným směrem.

Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a operačního systému: Ondřej Ševeček

Jsou trezory na hesla opravdu tak bezpečné, jak se tváří? Co všechno se dá najít v paměti programů nebo operačního systému, i pokud jste "obyčejnými" uživateli?

Analýza nákupního košíku s SQL Serverem a Power BI: Jiří Neoral

Jaké výrobky zákazníci kupují v rámci jednoho nákupu? Dnešním trendem pro řešení této úlohy je využití Machine Learningu a umělé inteligence. Porozumí ale stroj datům lépe, než člověk, který pracuje v dané oblasti 20 let?

Vizualizace v Power BI: Martin Haman

Nové pohledy na vizualizaci dat a tzv. wow efekty při prezentování dat. Na konkrétních příkladech budou demonstrovány možnosti vizualizace v různých programech a prostředích.

Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd najdete na stránkách konference: https://www.g2bteched.cz/.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -