- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (78)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
GiTy je po opět po 4 letech v černých číslech

Společnost GiTy vykázala podle předběžných neauditovaných údajů v roce 2009 poprvé za poslední více než 4 roky pozitivní výsledek hospodaření. Za dosažením zisku stojí především restrukturalizační opatření uskutečněná po příchodu nového vlastníka firmy, společnosti JVS Group CZ, ve druhé polovině loňského roku. Společnost Gity v roce 2009 dosáhla podle předběžných neauditovaných údajů hospodářského výsledku ve výši 13,690 mil. Kč a tržeb na úrovni 367,7 mil. Kč. Před příchodem JVS Group CZ, která se v červenci 2009 stala jejím stoprocentním vlastníkem, se společnost GiTy nacházela hluboko v červených číslech hospodaření. Tento výsledek byl způsoben dopady probíhající hospodářské krize na sektor informačních technologií a také neefektivní nákladovou politikou firmy.

V rámci ozdravného procesu společnost provedla i další kroky jako například přechod na dvousložkovou mzdu z původních jedenácti typů odměn, snížení počtu automobilů ve vozovém parku, vypovězení smluv s externími poskytovateli služeb, které nesouvisely s provozem firmy, či zjednodušení statutárních orgánů.
V letošním roce se chce GiTy zaměřit především na celkovou stabilizaci, rozvíjení stávajícího produktového portfolia s akcentem na služby. Firma se bude dále profilovat jako systémový integrátor IT řešení, zejména v oblasti LAN infrastruktury, TELCO a ICT služeb.
Formulář pro přidání akce
| 13.3. | CONTROLLING A BI PRAKTICKY - Manažerská výsledovka |








