facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 10. 2012

GFI Software získal společnost VizualMobile

Společnost GFI Software ohlásila strategickou akvizici britské společnosti VizualMobile, dodavatele cloudového, multiplatformního řešení pro správu mobilních zařízení. Technologie, která v současné době podporuje zařízení postavená na platformě Android, iOS a Blackberry, bude nadále rozvíjena společností GFI a integrována do jejích dvou hlavních produktových platforem, GFI MAX RemoteManagement pro poskytovatele řízených služeb (MSP) a GFI Cloud, webové platformy pro IT administrátory ze segmentu malých a středních firem (SMB). Očekává se, že nová technologie bude dostupná na platformě GFI MAX do konce letošního roku a na platformě GFI Cloud v roce 2013.S trendem rostoucí podnikové mobility potřebují poskytovatelé řízených služeb nástroje, kterými by vedle serverů, pracovních stanic a laptotů dokázali monitorovat a spravovat také mobilní zařízení. Součástí řešení GFI by pak měly být následující funkce:

  • Vzdálené uzamčení či vymazání mobilního zařízení
  • Určování polohy a „geofencing“ (upozorňování na opuštění definované lokality)
  • Informace o využívání služeb volání, SMS a datových služeb (včetně historie surfování na webu) v daném zařízení
  • Seznam aplikací a možnost instalace na dálku
  • Správa profilů, podnikové politiky a Wi-Fi připojení na zařízeních iOS, Android a Blackberry

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -