- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Generální ředitel české pobočky Dell, Jiří Kysela, odchází do důchodu
Jiří Kysela, generální ředitel české pobočky Dell Technologies, se rozhodl k 1. září 2020 odejít do důchodu. Do té doby bude spolupracovat na řízení pobočky a předávání agendy a dokončení některých rozpracovaných projektů, aby byla zajištěna plná kontinuita. Jiří Kysela působí ve společnosti Dell od roku 2005, z toho posledních 10 let jako generální ředitel. I po odchodu z exekutivní funkce bude podporovat lokální tým jako mentor a pomůže s úspěšným převzetím agendy novému generálnímu řediteli. Tým společnosti Dell Technologies zodpovědný za hledání nových talentů již zahájil náborový proces a soustředí se na interní i externí kandidáty.


„Na další etapu mého života se už velmi těším. Budu mít více prostoru na ostatní aktivity a samozřejmě na rodinu, která mě v mé pracovní kariéře vždy podporovala. Nyní jí to budu moci plně vynahradit,“ říká Jiří Kysela.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |