facebook
Aktuality -> IT Business - 3. 12. 2019 15:55 - Zdeněk Gric

G2B•TechEd 2020 - novinky platformy Microsoft i počítačová bezpečnost v reálné praxi

Sezónu odborných konferencí počítačové školy Gopas již tradičně zahajuje brněnský G2B•TechEd. Jeho čtvrtý ročník proběhne ve dnech 10. a 11. února 2020. Oproti minulým ročníkům zde bude výrazněji zastoupená problematika počítačové bezpečnosti a etického hackingu.Odborná konference G2B•TechEd si získává stálé účastníky zejména z řad těch, kteří to mají do Brna blíž než na pražský TechEd-DevCon. Na programu budou více než dvě desítky zajímavých přednášek předních odborníků z České a Slovenské republiky. Kromě novinek z portfolia produktů Microsoft se bude mluvit o řadě dalších témat z oblasti správy a vývoje IT řešení i počítačové bezpečnosti, například o problematice cloudu nebo technologii Azure.

„Brněnský TechEd koncipujeme tak, aby pro odborníky z částí republiky vzdálenějších od Prahy svým způsobem spojoval témata pražského TechEd-DevConu a HackerFestu. A to nejen kvůli geografické vzdálenosti, ale i proto, že obě konference kapacitně nestačí zájmu a bývají dlouho dopředu obsazené,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Konference G2B•TechEd je určená pro IT profesionály – především správce řešení, administrátory, vývojáře, nově i specialisty na bezpečnost či databáze. I tentokrát nabídne dva dny plné přednášek, které poběží souběžně ve dvou sálech, v jednom pro vývojáře a databázisty, ve druhém bude pozornost zaměřená na cloud a IT bezpečnost.

„G2B•TechEd je výjimečný svou příjemnou komorní atmosférou, kdy je větší možnost probrat určitá témata více do hloubky,“ popisuje odlišnosti brněnské konference William Ischanoe, přední odborník na bezpečnost a etický hacking. „Také tím, že oproti pražskému TechEd-DevConu jsou zde zastoupena témata etického hackingu a security. Navíc v zajímavé formě, protože se zde kromě té ‚nudné‘ části můžete dozvědět i zábavné věci jako jak něco hacknout, jakým způsobem se někam dostat a jak může naopak chtít doběhnout někdo vás,“ dodává.

Program konference aktuálně vzniká, informace o přednáškách budou postupně zveřejňovány na stránkách konference G2B•TechEd www.g2bteched.cz.


 
PREGIS
  

- Inzerce -

CRM, DMS a docházkové systémy, ITIL 4 a firewally

Obsahu aktuálního vydání IT Systems dominují témata CRM a DMS, což jsou zkratky, se kterými se v oblasti podnikového IT setkáváme již mnoho let, ale přesto bychom jim stále měli věnovat pozornost. Rozhodně se totiž nejedná o vyřešenou a uzavřenou záležitost, protože nové technologie přináší také nové možnosti, a to jak do oblasti řízení vztahů se zákazníky, tak i do oblasti správy dokumentů, jejich digitalizace a řízení oběhu v rámci workflow, protože až s ním dostává DMS skutečný smysl.

  

- Inzerce -

Firma 3E PROJEKT díky iNVOiCE FLOW ušetřila dvě pracovní místa

3E PROJEKTDříve se účetní ve firmě 3E PROJEKT musely prokousávat nekonečnými stohy papírových faktur, dnes všechno řeší pohodlně na počítači. iNVOiCE FLOW – služba, která automatizuje zpracování přijatých faktur – ostravské firmě se 160 zaměstnanci ušetřila dvě pracovní místa, zrychlila zpracování dokladů a navíc už se nestává, že by někdo při přepisu dokladů udělal chybu.