facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 10. 12. 2012

Full HD IPS monitor Philips 227E4QHAD

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvádí novinku – LED monitor Philips 227E4QHAD s Full HD rozlišením, reproduktory a IPS panelem. Elegantní monitor Philips 227E4 nabízí obraz s přirozeným barevným podáním a W-LED podsvícením. W-LED diody (bílé LEDky) umožňují pohodlné nastavení minimálního jasu, zobrazení hlubšího odstínu černé i dosažení vynikajícího kontrastního poměru. O věrné podání barev se stará technologie IPS. Obraz má plný rozsah 178° bez nežádoucích barevných změn či tmavnutí.Moderní vzhled monitoru podtrhuje elegantní provedení s leskle karmínově červeným šasi. Klasická tlačítka nahrazuje dotykové ovládání, které reaguje i na nejjemnější dotek.

 

Konektivitu panelu zajišťuje rozhraní HDMI, které slouží pro připojení k počítači i různým multimediálním přehrávačům.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -