Aktuality -> Hardware - 26. 11. 2014

Fujitsu představuje všestranný tablet STYLISTIC Q555

Společnost Fujitsu představila desetipalcový tablet s názvem FUJITSU STYLISTIC Q555. Je vhodný především pro zaměstnance firem a úřadů, kteří kladou zásadní důraz na mobilitu. Tablet byl navržen pro prostředí Windows 8 nebo 8.1. Může se pochlubit jasným, antireflexním displejem WUXGA, dlouhou výdrží baterie, možností připojení klávesnice a zabezpečením na firemní úrovni. Tablet disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3795 a dvojitým digitizérem s podporou ovládání pomocí pera nebo prstů pro bezpečný podpis. Bezpečnostní funkce zahrnují čtečku chytrých karet, snímač otisků prstů a šifrované pevné disky. Tablet má zabudované úložiště eMMC s kapacitou až 128 GB.



Univerzální zařízení 2 v 1 se může připojit kdykoli a kdekoli s pomocí doplňkové konektivity 4G/LTE a je vybaveno zabezpečením na firemní úrovni, včetně čtečky chytrých karet i autentizace uživatelů pomocí bezkontaktních chytrých karet založené na doplňkové technologii NFC (near field communication, bezdrátová komunikace na malé vzdálenosti), a obsahuje také čtečku otisků prstů a šifrované disky SSD.

Fyzickou bezpečnost a snadné ovládání ve všech situacích zajišťují doplňkový pásek na ruku, popruh přes rameno či držák VESA, a ve spojení s klávesnicí a úchytem se tablet mění v běžný stolní počítač.

 

Tablet FUJITSU STYLISTIC Q555 bude v Evropě dostupný od prosince 2014. Ceny se liší podle konfigurace.


 
  

- PR -

Řešení N-able umožnila firmě JKC

snadno přejít na MSP model


Společnost JKC je dlouholetým dodavatelem technologií Kerio – od historických produktů WinRoute a WinRoute Pro, až po aktuální řešení Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator. Poté, co portfolio produktů Kerio přešlo pod křídla společnosti GFI Software, došlo v důsledku toho i ke změně distributora, kterým se stala společnost ZEBRA SYSTEMS. Avšak v JKC nezůstali jen u GFI a podívali se i na portfolio dalších dodavatelů distribuovaných ZEBRA SYSTEMS. A našli řešení, ve kterém vidí velký potenciál pro další rozvoj a růst společnosti.

  

- PR -

NIS2 v praxi: Co musí mít management firmy pod kontrolou?

Směrnice NIS2 a nový český zákon o kybernetické bezpečnosti, který nabývá účinnosti 1. listopadu 2025, zvedají laťku kyberbezpečnosti českých firem. Mimo jiné přináší i vyšší nároky na management, který je nově za soulad s legislativou přímo zodpovědný. Projděte si stručný checklist a ujistěte se, že máte všechna klíčová opatření týkající se řízení, procesů a technologií pod kontrolou.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
   prosinec - 2025   
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011
RSS kanál