Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 8. 3. 2012

Fortinet posiluje své aktivity v ČR

Společnost Fortinet jmenovala Alexandra Maška do pozice viceprezidenta pro region střední a východní Evropy a Ruska. Nový viceprezident sídlí v Praze a do jeho kompetence spadá realizace plánovaného agresivního růstu společnosti Fortinet v tomto regionu, vedení rozšířeného týmu zaměstnanců a řízení prodejních kanálů i dalších sítí partnerů. Alexander Mašek působil, před svým jmenováním na pozici viceprezidenta společnosti Fortinet, na různých pozicích prodeje, rozvoje obchodu a řízení prodejních kanálů. Byl zaměstnancem firem DATOR3 Services, Azlan a Crossbeam Systems, kde v posledních 6 letech zastával funkci regionálního ředitele pro střední a východní Evropu. V této pozici zodpovídal za řízení prodejních a marketingových týmů i partnerských kanálů v České republice, na Slovensku, v Polsku a Rusku.Spolu s ním nastoupil do společnosti Fortinet Vladimír Brož na pozici Major Accounts Manager pro ČR, SR a Maďarsko. Ve své pozici bude zodpovědný za chod partnerského kanálu a podporu zákazníků společnosti Fortinet v tomto regionu. Vladimír Brož působil před příchodem do společnosti Fortinet ve firmách Unisys, PCS/DataGuard a McAfee. V McAfee zastával 9 let pozici Territory Manager pro Českou a Slovenskou republiku a zodpovídal za řízení partnerského kanálu a kompletní obchodní a marketingové aktivity. Výpočetní technikou se zabývá již od roku 1990.

 

Společnost Fortinet v poslední době v regionu provedla několik významných investic. K lokálním zastoupením společnosti v Polsku, Rusku a Rumunsku přibyly nově otevřené pobočky v České republice a na Ukrajině. Počet specialistů na prodej a technických odborníků Fortinetu v tomto regionu se zdvojnásobil. Společnost také otevřela v ČR TAC – Technical Assistance Center (centrum technické pomoci), jehož specialisté budou mít na starost vylepšení podpory poskytované zákazníkům i prodejcům.


 
Helios
  

- Inzerce -

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.

  

- Inzerce -

Vzdálený monitoring a správa se SolarWinds RMM od ZEBRA SYSTEMS

Zebra SystemsPodle společnosti Forbes patří poskytování IT služeb typu „as-a-service“ mezi pět nejdůležitějších technologických trendů příštích 12 měsíců. S neustávající pandemií COVID-19 a nutností sociálního odstupu cítí IT firmy silný růst poptávky po cloudových IT službách. Společnost ZEBRA SYSTEMS jim vychází vstříc nabídkou SolarWinds RMM, jedním z nejlepších produktů dostupných na trhu, včetně možnosti jeho nezávazného vyzkoušení.