facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 2. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

FortiGate pro bezpečné připojení v průmyslovém prostředí

FortiGate Rugged 70GSpolečnost Fortinet představila nové odolné zařízení koncipova­né tak, aby poskytovalo 5G konektivitu a vysoce zabez­pe­če­nou síť i v ná­roč­ném, prů­my­s­lo­vém prostředí. Za­ří­ze­ní FortiGate Rugged 70G s duál­ním 5G mode­mem poskytuje zabezpečené síťové funkce v robustním, kompaktním provedení. Pro zajištění bezpečnosti nabízí služby FortiGuard založené na umělé inteligenci a principu zero trust.FortiGate Rugged poskytuje síťové funkce (SD-WAN pro dynamickou konektivitu, řízení přístupu k síti a aplikační bránu ZTNA), zabezpečení (šifrování v celé trase mezi koncovými body a integrované zpravodajství o hrozbách) a vysokou dostupnost (duální modem 5G) potřebné k připojení, zabezpečení a správě vzdálených míst. A jeho robustní provedení splňuje požadavky na odolnost v extrémním horku nebo chladu.

Mezi hlavní funkce a vlastnosti FortiGate Rugged 70G patří:

  • Duální 5G modem umožňuje spolehlivou vysokorychlostní komunikaci a zajišťuje vysokou dostupnost a konektivitu pro kritické aplikace.
  • Vysoký výkon bezpečné sítě díky bezpečnostnímu procesoru Fortinet páté generace (SP5), s propustností firewallu 8 Gb/s a propustností IPSec VPN 7 Gb/s.
  • Kompaktní provedení s odolnou konstrukcí bez ventilátoru, které vydrží náročné podmínky, jako je extrémní teplota, vlhkost, nárazy a vibrace.
  • Zabezpečení prostřednictvím bezpečnostních služeb FortiGuard s umělou inteligencí k ochraně i před nejdůmyslnějšími hrozbami.

„Podniky a organizace stále častěji vyžadují rychlou, spolehlivou a bezpečnou síťovou architekturu ve vzdálených lokalitách a v náročných prostředích. Uvedení takových sítí do provozu může být komplikované a nákladné,“ říká John Maddison, marketingový ředitel společnosti Fortinet. „Náš nejnovější model FortiGate se svým duálním 5G modemem, zabezpečením využívajícím umělou inteligenci a přístupem založeným na zero trust principu poskytuje nejmodernější bezpečnou síť v jediném vysoce výkonném zařízení postaveném tak, aby obstálo v nejnáročnějších prostředích.“


 
  

- PR -

5 tipů, jak vybrat WMS pro vaši firmu

Řešíte dnes a denně pohyb zboží ve skladu? Warehouse Manage ment System je softwarové řešení navržené, sestavené a vyladěné pro správu a optimali­za­ci skladových operací a obecně veškerých procesů ve skladu. Pomáhá mimo jiné v řízení pohybu zboží, sledování skladových zásob, plánování příchodu a odchodu zboží, a díky těmto superschopnostem zefektivňuje správu skladu.

  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.