facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 12. 2020 - Zdeněk Gric

Fond J&T Thein SICAV kupuje IT security společnost net.pointers

Investiční fond Tomáše Budníka a J&T Private Equity Group realizuje další akvizici. Společnost net.pointers se stává první akvizicí fondu J&T Thein SICAV z oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost net.pointers působí na trhu od roku 2010 jako specialista v oblasti kybernetické bezpečnosti. Patří k průkopníkům prevence úniku citlivých dat, obrany proti sofistikovaným kyberútokům, aktivní ochrany proti útokům DDoS, detekci neznámého malwaru a vzdělávání. Společnost disponuje unikátním know-how v této oblasti a mezi její zákazníky patří zejména operátoři a poskytovatelé internetu, velké korporátní společnosti, finanční instituce a státní správa.Tomáš Budník k nové akvizici říká: “Do společnosti net.pointers jsme se rozhodli investovat kvůli velmi zkušenému a expertnímu týmu v oblasti kyberbezpečnosti. Net.pointers mají u svých zákazníků výborné reference a proto jsme přesvědčeni o správnosti naší investice. Společně budeme intenzivně pracovat na dalším rozvoji a rozšíření služeb, které společnost nabízí.”

Společnost net.pointers dnes nabízí produkty významných amerických a izraelských společností v oblasti kyberbezpečnosti. Nadcházejícím cílem společnosti ve fondu J&T Thein SICAV bude rozvoj moderních bezpečnostních služeb a rozšíření portfolia nabízených produktů. S ohledem na neustále vzrůstající počet kybernetických útoků má společnost v České i Slovenské republice další prostor k růstu.

“Spojení net.pointers s finančně silným partnerem J&T Thein SICAV nám umožní plně rozvinout připravované inovativní služby zaměřené na komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Díky finančnímu zázemí, využití moderních technologií a unikátního know-how našeho týmu budeme mít možnost oslovit TOP 100 firem a organizací nejen v ČR, ale i na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy.” Dodává k akvizici jednatel společnosti net.pointers Martin Půlpán.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -