facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 9. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Flowmon a Paessler nabídnou integrované řešení infrastrukturního a bezpečnostního monitoringu

PaesslerSpolečnost Flowmon Networks vytvořila alianci se specialistou na IT monitoring společností Paessler AG. Zákazníkům nabídnou společné řešení kombinující produkty obou dodavatelů, tedy řešení infrastrukturálního monitoringu s pokročilou výkonnostní a bezpečnostní analytikou.Produkt PRTG Network Monitor společnosti Paessler umožňuje monitorovat libovolnou IT infrastrukturu, její dostupnost, výkon, ale také aplikace, cloudové služby či virtuální prostředí. Využívá konvenčních monitorovacích metod a protokolů kombinovaných s výkonným API a patří mezi nejpoužívanější řešení pro monitorování IT.

„Společné řešení přichází se zcela novou úrovní detailu, který kombinuje široký záběr s hloubkovou analytikou. Naši zákazníci tak mohou mnohem snadněji udržet svou IT v chodu a bezpečí,“ vysvětlil Steven Feurer, CTO ve společnosti Paessler. „Našli jsme partnera, který se k nám skvěle hodí jak z obchodního, tak i technického hlediska,“ dodal.

Řešení PRTG získalo díky spolupráci s Flowmonem přístup k datům se síťovou telemetrií, analýze využívající možnosti umělé inteligence (AI) a dalším pokročilým bezpečnostním funkcím. Na svém dashboardu zobrazuje Flowmonem zachycené události již seskupené dle závažnosti, což urychluje následnou reakci. V případě potřeby se však uživatel může snadno přepnout do prostředí Flowmon a neobvyklý incident podrobit hloubkové analýze.


 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -