- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (76)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (34)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (68)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Flash disk DataTraveler microDuo 3C s rozhraním USB typu C
Kingston Digital Europe oznámil uvedení USB flash disku DataTraveler microDuo 3C. Disk DataTraveler microDuo 3C má dva konektory, které fungují jak se standardním rozhraním USB typu A (3.1, 3.0, 2.0), tak s novým rozhraním USB typu C. Rozhraní USB Type-C je nový, již používaný standard, jehož konektor je možné zasunovat z obou stran, a umožní v budoucnu konstrukci štíhlejších a tenčích zařízení. Tento jediný port umožní zařízení přenášet data, slouží jako video výstup, pro nabíjení a také napájení externích zařízení.


Disk DataTraveler microDuo 3C bude dodáván v kapacitě až 64 GB a je určen pro nejnovější smartphony, tablety a počítače Mac. Současně je kompatibilní i se současnou generací zařízení. Disk nabízí rychlost rozhraní 3.1, čili rychlost čtení je až 100 MB/s a zápisu 15 MB/s. Disk DataTraveler microDuo 3C je velmi lehký a díky malým rozměrům se snadno přenáší a bude vhodným doplňkem přenosných zařízení.
Kromě disku DataTraveler microDuo 3C začne společnost Kingston již brzy dodávat novou generaci disku DataTraveler Micro 3.1. Jako jeden z nejmenších USB disků je vhodným řešením pro rozšíření úložné kapacity tabletů, tenkých notebooků, audio systémů v automobilech a jinde, aniž by zařízení zabralo více místa. Disk DataTraveler Micro 3.1 bude k dispozici v kapacitách 16 GB a 64 GB.
Formulář pro přidání akce
2.9. | Microsoft & Veeam Security Roadshow – Praha |
16.9. | Microsoft & Veeam Security Roadshow – Bratislava... |
23.9. | IT konference: Arrow Forum 2025 |
29.9. | The Massive IoT Conference |